Kanë thënë

Wesley Clark: Serbia të njohë Kosovën, me rëndësi vështrimi nga e ardhmja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:59 - 14/02/21 |
mapo.al

“Shpresoj që udhëheqja në Serbi ta kuptojë rëndësinë e e një përafrimi më të madh me Perëndimin, dhe kjo do të thotë njohje e Kosovës si shtet i pavarur. Kjo do të thoshte lënia pas e së shkuarës dhe vështrimi nga e ardhmja”

Wesley Clark


1
Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas