Aktualitet

Xhemi Shehu largohet nga Top Channel?
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:17 - 10/07/20 |
mapo.al

Burime për mediat bëjnë me dije se moderatorja Xhemi Shehu, është larguar nga Top Channel.Ndonëse nga ana e Xhemit nuk ka ende një reagim, burimet theksojnë se bashkëpunimi është ndërprerë zyrtarisht pasi moderatorja ka firmosur dorëheqjen.


Lajmi i largimit të Xhemit është bërë publik nga “Anabel” dhe vjen pak kohë pas zërave të pakonfirmuar të largimit të regjisorit Altin Basha dhe të një pjesë të aktorëve të programit të humorit, “Portokalli”.1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas