Aktualitet

Xhemi Shehu ndan foton e rrallë me bashkëshortin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:18 - 17/01/21 |
mapo.al

Moderatorja e njohur, Xhemi Shehu është mjaft diskrete përsa i përket jetës së saj private.Xhemi ka preferuar ta mbaj sekret bashkëshortin e saj dhe asnjëherë nuk ka publikuar në rrjetet sociale foto së bashku me të.


Së fundmi, ajo ka ndarë një foto me Elvisin, pasi ata ndodhen në Korçë, ku po shijojnë borën e parë të këtij viti.
Ata shihen duke bërë një selfie dhe janë me kurrizë, e si duket dikush i ka fotografuar. Ervisi shihet se ka përqafuar Xhemin teksa në foto duket edhe pamja nga Katedralja e Korçës.Duke qenë se ka profil të ulët në publik, për Elvisin dihet vetëm që është biznesmen. Ai është shfaqur shumë rrallë përkrah prezantueses në publik, e fotot e të dyve bashkë numërohen me gishtat e të njëjtës dorë.


1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas