Aktualitet

Xhemi Shehu zbukuron shtëpinë për festat e fundvitit dhe pamjet duken magjike
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:45 - 28/11/20 |
mapo.al

Megjithëse s’ka ardhur ende data “zyrtare” personazhet shqiptarë s’kanë pritur dot më gjatë dhe i kanë vendosur që tani zbukurimet e festave nëpër shtëpitë e tyre.E fundit që tregoi pemën e saj të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri ishte moderatorja Xhemi Shehu.


Ajo ndau në InstaStory dekorin e bukur të shtëpisë së saj, të cilës dritat e pemës dhe zbukurimet i kishin dhënë më shumë ngrohtësi.Në dekorin e saj mbizotëronte ngjyra e bardhë dhe e kuqe, ndërsa kjo foto e publikuar na u duk një kartolinë e vërtetë!
Duket se Xhemi është kujdesur për të gjitha detajet dhe atmosfera duket më e bukura!Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas