ShowBizz

Xhensila feston ditëlindjen e 27-të/ Bes Kallaku tregon dhuratat që i ka bërë në kushte shtëpie

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:34 - 09/04/20 |
mapo.al

Xhensila Myrtezaj sot feston ditëlindjen e 27-të. Ajo ka marrë shumë urime nga kolegët dhe ndjekësit e saj. Nuk do mungonte as urimi nga bashkëshorti, Bes Kallaku, i cili i ka bërë një dedikim të veçantë duke postuar një foto ku Xhensila është me vajzën e tyre, Ajkën.Urime ditëlindjen treçereku im më i mirë. Jo ç’do ditë është e bukur, por ç’do ditë ka bukurinë e saj dhe ti je bukuria e ditëve tona. Mami Xhensila Myrtezaj shyqyr që të ka sjell Zoti afër meje që po i shtyn këto ditët e karantinës pa mërzitje. Porosita shumë dhurata për ty po nuk mi sollën dot sepse nuk lejohet të dalësh. Kështu që po ta organizoj në kushte shtëpie. Shikoni videon pas pak”, janë fjalët e tij përkrah fotos.


 


Pas këtij postimi, aktori i humorit,ka publikuar një video qesharake, teksa ka prezantuar dhuratat që i ka bërë në kushtet e shtëpisë këngëtares.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas