Aktualitet

Xhensila Myrtezaj mahnit ndjekësit me pozat nga palestra
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:16 - 19/01/21 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan shpesh momente nga përditshmëria e saj me ndjekësit.Të gjitha fotot e këngëtares kanë të përbashkët, gjendjen e saj gjithmonë në formë. Xhensila Myrtezaj, ngelet një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe më të komentuara gjithashtu.
243

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas