Aktualitet

Xhensila Myrtezaj surprizon me look-un e ri, fotot e nxehta nga vaska


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:16 - 25/09/21 |
mapo.al

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj vendosi që këtë herë të eksperimentojë me look-un e saj.


Artistja u shfaq krejtësisht ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në fotografitë e fundit që publikoi në llogarinë e saj në Instagram.


Myrtezaj shihet me flokë të shumë të shkurtër, me baluke dhe me make up profesional, i cili ndryshe nga herët e tjera, përfshinte edhe quka fallco.Këngëtarja pozoi e veshur me sytjena të tejdukshme, me gurë, të cilat i tregonin gjoksin e tonifikuar dhe barkun e sheshtë. Ndërsa në pjesën e poshtme, artistja kishte veshur një palë pantallona të zeza të gjata deri mbi gju, të cilat kishin po ashtu një detaj me gurë: një lule.“Durim…”, shkroi Xhensila krahas fotove, ku shfaqet mjaft joshëse.<
>
Xhensila Myrtezaj1 Xhensila Myrtezaj3 Xhensila Myrtezaj2 Xhensila Myrtezaj6 Xhensila Myrtezaj7 Xhensila Myrtezaj5 Xhensila Myrtezaj4

Nuk dihet nëse kjo është një mënyrë që këngëtarja ka zgjedhur për të njoftuar fansat e saj se një këngë e re është rrugës.

Artistja kujdeset shumë për pamjen e jashtme, pasi jo vetëm që stërvitet rregullisht çdo ditë, por ushqehet edhe shëndetshëm.

56


Etiketa:

Pas