ShowBizz

Xhensila poston foto të Besit dhe vogëlushes Ajka


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:44 - 07/08/19 |
ro ot

Vogëlushja Ajka është duke shijuar pushimet e para me prindërit e saj. Xhensila ka shkrepur një foto teksa Bes Kallaku mban të bijën në krah dhe të dy bashkë sodisin detin.

Ndërkohë kujtojmë se Ajka pak javë më parë bëri 1 vjeç dhe prindërit kishin vendosur që t’i organizonin një super festë me të afërm dhe familjarë.


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas