Kryesore

“Xhuxhi”, “Borëbardha”, “Princi”, “Shtriga”: Përgjimet e “Vol-Vo 4” bëhen objekt humori


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:50 - 25/10/18 |
mapo.al

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar përgjimet lidhur me dosjen ‘Vol-Vo 4’, ku flitet edhe për një person me nofkën ‘Xhuxhi’, për të cilin PD-ja ka opinionin e saj se kush është.


Përmes një postimi në ‘Facebook’, Manjani me ironi shkruan se ‘Xhuxhi’, ‘Borbardha’ dhe ‘Princi’ bisedojnë në telefon dhe vendosin që të arrestohet ‘Bozaxhiu’. Ndërkohë, ai ka shigjetuar edhe deklaratat e herëpashershme të Ramës, ku ky i fundit akuzon opozitën për shpifje


“Përgjim:
“Xhuxhi”, “Borëbardha”, “Princi” bisedojnë në telefon dhe vendosin:
1. Të arrestohet “Bozaxhiu”!
2. “Shtriga” (opozita) të dënohet për shpifje!
Shpifjeeeeeeee….”, shkruan Manjani.

3


Etiketa: , , ,

Pas