Politika

“Xibraka”, Spiropali për Bashën: Ky është kloun që gajas dynjanë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:39 - 16/05/19 |
ro ot

Një ditë më parë, kreu demokrat Lulzim Basha akuzoi ministren Elisa Spiropali për përfshirjen në dosjen e drogës së Xibrakës. Sot ka reaguar Spiropali, e cila nga foltorja e parlamentit u shpreh se s’ka asnjë lidhje me dosjet kriminale.


“Dje Basha më përmendi emrin mua, Gjylametin dhe pastaj shtoi retorikë po të pa mend edhe gratë e tjera se nuk di edhe të flasë, na vendosi edhe dosje në krah.


Ky është kloun që gajas dynjanë. Tani do të merret edhe me gratë të gjitha me radhë. I them se ne kemi po aq lidhje me krimin sa ka ai me të qenit lider” tha ajo në Kuvend.
Etiketa: , , ,

Pas