Kryesore

‘’Yjet’’ e Francës stërviten në ‘’Air Albania Stadium’’ (Foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:14 - 16/11/19 |
mapo.al

Na ndan vetëm një ditë nga sfida e shumëpritur Shqipëri-Francë, e cila do të zhvillohet nesër (17 nëntor) në ‘Air Albania Stadium’. Skuadra jonë kombëtare është tashmë jashtë garës për kualifikimet në Euro 2020, por kjo ndeshje konsiderohet më shumë një sfidë prestigji, një sfidë luksi. Një ndeshje jo e lehtë për ‘kuqezinjtë’ kundër ‘gjelave’ francezë, momentalisht kampionë bote.


‘Yjet’ e Deschamps kanë zbritur dhe po stërviten në fushën e gjelbër të stadiumit tonë më të ri, i cili do të inagurohet nesër.


<
>
WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.33 WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.32 WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.32 (1) WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.31 WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.31 (1) WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.30 WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.30 (1) WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.29 WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.29 (1) WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.27 WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.27 (1) WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.26 WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.26 (1)

Edhe lojtarët tanë janë aty, në shtëpinë e tyre, të motivuar pas atij barazimi “turpërues” ndaj Andorrës.<
>
WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.47 (1) WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.47 (2) WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.47 (3) WhatsApp Image 2019-11-16 at 19.06.46
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas