Aktualitet

Ylli i basketbollit, James nxjerr vilën tij në shitje me ofertë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:41 - 02/03/21 |
mapo.al

LeBron James ka nxjerrë në shitje vilën e tij në Kaliforni për 20,5 milionë dollarë. Sipas TMZ, ylli i basketbollit amerikan e kishte blerë për 20,9 milionë dollarë banesën dhe tashmë po e shet 400 mijë dollarë më pak sesa e bleu.

Shtëpia luksoze prej 868 metrash katrorë ka 6 dhoma gjumi dhe 8 tualete.


Sipas Variety, shtëpia e lojtarit të Los Angeles Lakers është ndërtuar në vitin 2011 dhe është dizenjuar nga arkitekti i famshëm Ken Ungar.
1
Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas