Sport

Ylli i Kombëtares kuqezi, pushime me të dashurën më plazhet më ekzotike të botës

               Publikuar në : 20:04 - 26/12/18 |
mapo.al

Taulant Xhaka e ka dërguar bashkëshorten e tij Arbnorën në një vend përrallor për të pushuar. Futbollisti shqiptar, Taulant Xhaka ka shkuar në Tailandë për të pushuar me bashkëshorten e tij Arbnorën.


Një nga momentet e tyre atje ishte Taulanti ai i cili e ka ndarë me ndjekësit në Instagram dhe bazuar në foto pamja e cila po i shoqëron është përrallore.Pranë postimit ai ka treguar se është duke e shijuar çdo moment.


 

View this post on Instagram

 

❤#Love#happy#enjoy#every#time @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

 

View this post on Instagram

 

Enjoy my holidays😎😎 @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

 

View this post on Instagram

 

Thailand 2018😎 #love#enjoy#relax#merry#cristmas#2018 @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

 

View this post on Instagram

 

Dinner in Bangkok with my Love❤ @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on


Etiketa: , , , , ,

Pas