Kryesore

Ylli i pornos zbulon: Donald Trump zgjat 2 minuta në mardhënie intime…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:20 - 28/08/18 |
mapo.al

Pornostarja Stormy Daniels që u përfol se ka pasur një lidhje dashurie me presidentin Donald Trump ka folur më shumë për atë histori.


Ajo është në kopertinën e revistës Vogue për muajin tetor ku ka treguar si avokati Cohen e pagoi me 130 mijë dollarë për t’ia ‘mbyllur gojën’.


Stormy dhe Trump u takuan në një turn golfi në hotelin Lake Tahoe ku patën edhe marrëdhënie seksuale.


Pornostarja zbuloi se presidenti i Amerikës mund të zgjasë vetëm dy minuta në seks.


Stormy pozoi për Vogue e veshur me një fustan blu që kushton rreth 4 mijë dollarë.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas