ShowBizz

Ylli Limani drejt finalizimit të këngës së tij më të re

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:48 - 06/05/20 |
mapo.al

Yll Limani është një prej artistëve më të dashur dhe të suksesëshëm në Shqipëri dhe Kosovë.


Padyshim që baladat e tij kanë prekur zemrat e shumë njerëzve.


Këngëtari është drejt finalizimit të këngës së re e prej të cilës ka shkëputur një pjesë dhe ka ndarë me adhuruesit në Instagram.


 


 

View this post on Instagram

 

Nese je tu m’thirr me ardh mi marr senet e tua, i kom kall 🤷🏻‍♂️🔥🔥🔥

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Nese je tu m’thirr me ardh mi marr senet e tua, i kom kall”, ka shkruar Ylli në videon e publikuar.

Adhuruesit dhe miqtë e tij në komente e komplimentuan Yllin ndërsa që po e presin me padurim lansimin e këngës.

See the source image

Ndërkohë, kënga e fundit e Yllit është “Engjëj” , një këngë e cila është mirpritur gjerësisht nga publiku dhe shumë e dëgjuar.

See the source image

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas