Kryesore

Yuri Kim: Duket se disa po ëndërrojnë që BKH të mos ngrihet
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:01 - 24/07/20 |
mapo.al

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim shkruan në Twitter se Reforma në Drejtësi në Shqipëri do të ecë përpara.


Diplomatja amerikane thekson ka persona të cilët nuk duan ngritjen e Byrosë Kombëtare të Hetimit, por kjo ëndërr nuk do të bëhet e vërtetë, shton ajo.


Postimi
Duket sikur disa po ëndërrojnë që Byroja Kombëtare e Hetimit kurrë nuk do të ngrihet, ata shpresojnë se drejtësia nuk do të vijë kurrë. Na vjen keq që ju zgjojmë nga dremitja, por ëndrra juaj nuk do të bëhet e vërtetë. Reforma në drejtësi nuk do të jetë e lehtë, e shpejtë ose e përsosur, por është e nevojshme dhe ne duhet të ecim përpara. 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas