Aktualitet

Yuri Kim takon aktivisten shqiptaro-amerikane, mbështetëse e Trump (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:07 - 25/09/21 |
mapo.al

Në kuadrin e takimeve me qytetarë, ambasadorja amerikane Yuri Kim u takua sot edhe me Evi Kokalarin.


Kokalari është një aktiviste republikane, mjaft aktive në skenën politike në SHBA. Ajo njihet si një përkrahëse e figurave kryesore republikane si Donald Trump dhe Richard Grenell.


Kokalari shihet në krahun e tyre në disa raste.

9
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas