Aktualitet

Yzberisht – 30 vjeçari hidhet nga pallati ku banonte, dërgohet në spital


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:17 - 01/02/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Tiranë.

Një 30 vjeçar është hedhur nga lartësia e një pallati.


Aktualisht, ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.
Ngjarja ka ndodhur në Yzberisht, ndërsa shkaqet janë të paqarta.


Njoftimi i Policisë:


Më datë 01.02.2021, rreth orës 18:50, në Yzberisht, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte shtetasi L. M., rreth 30 vjeç, i cili u dërgua menjeherë  në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasi L. M., vuan nga probleme të shëndetit mendor

1


Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas