Aktualitet

Yzberisht – Makinat përplasen me motorin, humb jetën drejtuesi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:00 - 11/05/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur në Bulevardin e Ri në Yzberisht ku për pasojë ka gjetur vdekjen një person.


Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina dhe një motor, ndërsa thuhet se viktimë ka mbetur drejtuesi i motomjetit.


Vijon…2CLOSE
CLOSE
Pas