Zbardhet e shkuara problematike – Kush janë dy vëllezërit e vrarë nga Pogradeci (FOTO)

Andrea dhe Martin Olldashi, të cilët u gjetën sot të vrarë në fshatin Zvirinë të Maliqit, rezultojnë me të kaluar të dyshimtë. Tetë vite më parë, vëllezërit janë arrestuar si autorë të shpërthimit të një lokali në Pogradec në pronësi të  ish-futbollistit 57 vjeçar Gjergj Leka. Ky i fundit deklaroi në vitin 2012 se ngjarja … Continue reading Zbardhet e shkuara problematike – Kush janë dy vëllezërit e vrarë nga Pogradeci (FOTO)