Sport

Zbulohen fanellat e Juves për sezonin e ardhshëm


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:19 - 30/10/18 |
mapo.al

Jemi vetëm në fillimin e sezonit 2018-2019, por që tani disa nga klubet më të rëndësishme të Europës kanë nisur të projektojnë edhe sezonin e ardhshëm dhe njëri prej këtyre klubeve është Juventusi. Bardhezinjtë nuk po punojnë vetëm në merkato por në bashkëpunim edhe me sponsorin e tyre Adidas, kanë projektuar fanellat e sezonit të ardhshëm. Përveç bluzës kryesore me shiritat bardhezi, Juventusi i sezonit 2019-2020 do të vishet edhe me blu e të kuqe.


<
>
C_29_fotogallery_1023314__ImageGallery__imageGalleryItem_0_image-1-150x150 C_29_fotogallery_1023314__ImageGallery__imageGalleryItem_1_image-1-150x150 C_29_fotogallery_1023314__ImageGallery__imageGalleryItem_2_image C_29_fotogallery_1023314__ImageGallery__imageGalleryItem_2_image-150x150 C_29_fotogallery_1023314__ImageGallery__imageGalleryItem_3_image-1-150x150
1Etiketa: , ,

Pas