Zbulohen mesazhet e Komisionit të Ligjeve, Braho fyen Gentiana Sulën

Një komunikim në grupin e WhatsApp të anëtarëve të Komsionit të Ligjeve, ka nxjerrë në pah disa qendrime aspak etike, dhe të papranueshme të deputetit Spartak Braho. Ai fyen rëndë Kryetaren e Autoritetet të Dosjeve, Gentiana Sula, sic duket edhe në foton në vijim. Zonja Sula mesa duket përmes një shkrese informon anëtarët e këtij … Continue reading Zbulohen mesazhet e Komisionit të Ligjeve, Braho fyen Gentiana Sulën