Kryesore

Zbulohet emisioni i ri që do drejtojë Eni Vasili në Top Channel


               Publikuar në : 19:38 - 07/09/18 |
mapo.al

“Open” do të jetë emisioni i ri politik që do të nisë së shpejti në Top Channel, nën drejtimin e gazetares dhe moderatores së njohur Eni Vasili.


Emisioni politik i drejtuar nga Eni Vasili do të ketë një logo të re, ndërkohë që edhe studioja ku do të zhvillohet debati politik do të jetë një tjetër surprizë e këtij sezoni televiziv në Top Channel.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas