Sport

Zbulohet fjalimi, Spalletti ballafaqohet me lojtarët

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:50 - 20/05/19 |
ro ot

Luciano Spalletti, trajneri i Interit, ditën e sotme ka mbledhur futbollistët rreth tij dhe përpara se të niste stërvitja, ka mbajtur një fjalim jo shumë të gjatë. Sipas “Sky Sport”, trajneri zikaltër ka folur për ndeshjen e fundit, atë ndaj Empolit. “Nuk duhet të zbrisni në fushë me frikë. Duhet ta përgatisim si një ndeshje normale, pa pasur presion. Luan vendi i katërt në renditje me të katërtin nga fundi”. Tonet kanë qenë të buta dhe jo duke bërtitur aspak.


Etiketa: , ,

Pas