Kryesore

Zbulohet foto, Saimir Tahiri për herë të tretë në ish-bllok me …
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:33 - 04/06/18 |
mapo.al

Saimir Tahiri është i lirë të lëvizë pas vendimit të Gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda.


Sot ai duket se është fotografuar në zonën e ish-bllokut.


Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se kjo është dita e tretë që Tahiri shkon tek lokali i Gaz Demit.‘Saimir Trafiku dhe Gaz Hoxha takohen dhe po diskutojnë për të tretën ditë me radhë hakmarrjen, viktimën e tyre të radhës!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.


ImageEtiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas