ShowBizz

Zbulohet kush do këndojë në dasmën e Bleros dhe Afronës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:56 - 15/09/19 |
mapo.al

Kanë mbetur edhe pak ditë nga dasma e shumëpritur e Bleros me Afrona Dikën. Të dy herë pas here zbulojnë nga një detaj rreth ditës së tyre të madhe.


Ceremonia do të mbahet më 21 shtator në një vend bregdetar, në ‘Ranën e Hedhun’. Gjithashtu thuhet se do të jenë shumë të ftuar, personazhe të njohur të ekranit.


Ndërkohë Blero ka zbuluar për ndjekësit e tij edhe një detaj tjetër. Nëpërmjet një postimi në “Instastory”, ai tregoi se në dasmën e tij i ftuari special është këngëtari i dashur për publikun shqiptar, Ylli Limani.
Etiketa: , ,

Pas