Aktualitet

Zbulohet mesazhi/ Drejtori i Urgjencës u kërkon vartësve like dhe share në FB

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:31 - 28/04/20 |
mapo.al

Eshtë zbuluar një korespondencë e Drejtorit të Qendrës Kombëtare të Urgjencave, Skender Brataj, me vartësit e tij, ku ai, u kërkon të bëjnë sa më shumë like, komente dhe share për postimet e tij në rrjetin social në Facebook.


Madje, Brataj, u kërkon vartësve, që të përfshijnë sa më shumë të besuar, madje edhe familjjarët e tyre. Ja fotoja që po qarkullon aktualisht në aplikacionin Whatsapp. 


 

 


Etiketa: ,

Pas