Aktualitet

Zbulohet “sekreti” i Oriola Marashit, modelja surprizon fansat
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:10 - 24/11/20 |
mapo.al

Xhoi Jakaj, e ëma e modeles Oriola Marashi, ishte e ftuar dje te “Rudina”.Ajo tregoi ekskluzivisht se Oriola do të sjellë së shpejti këngën e saj të parë. Zonja Jakaj tha se kënga mund të jetë diçka e përzier dhe një surprizë e madhe.


Ajo nuk zbuloi të tjera detaje, prandaj mbetet që të presim.
“Oriola do të vijë me një këngë e zhanrit nuk e them dot sepse do jetë ndoshta e përzierë pak, por mendoj që do jetë një gjë e madhe”, u shpreh e ëma e Oriolës.
Ku i dihet, mbase do kemi mundësinë ta dëgjojmë vërtet bashkëpunimin e Oriolës me Noizy, që fansat kaq shumë e kanë pritur. Por si fillim ne po presim të na japin sinjale që janë ende miq.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas