ShowBizz

Zbulohet shkaku i vdekjes së aktorit të ‘Twilight’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:12 - 03/06/20 |
mapo.al

Aktori 30-vjeçar i filmit “Twilight”, Gregory Tyree Boyce dhe e dashura e tij, Natalie Adepoju, 27 vjeçe, u gjendën të pajetë në një apartament në Las Vegas, më 13 maj.


Në momentin që u gjetën nga policia, u tha se nuk kishin shenja dhune në trupa, por pranë tyre u gjend “një pluhur i bardhë”.


Së fundmi, ka dalë rezultati i toksikologjisë dhe është konfirmuar se shkaku i vdekjes së dy të rinjve është droga. Ata kishin konsumuar kokainë dhe fentanyl, që kanë qenë fatale për ta.


Fentanyl është një drogë e jashtëligjshme që ka shkaktuar shpesh vdekje nga overdoza, kudo në botë.


Boyce është bërë i njohur në vitin 2008, prej rolit të tij si Tyler në filmin e famshëm “Twilight”.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas