ShowBizz

Zbulohet vila luksoze ku Meghan Markle festoi ditëlindjen (FOTO)














Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:15 - 25/08/19 |
mapo.al

Prej shumë kohësh princ Harry dhe bashkëshortja e tij kanë qenë në qendër të vëmendjes.






Këtë herë mediat britanike ‘sulmojnë’ çiftin në lidhje me pushimet lukzose të tyre në Ibiza. Për të shkruar deri atje Meghan dhe princi udhëtuan më avionë privatë.


Bashkëshortja e princit Harry e festoi 38-vjetorin me qëndrimin gati një javor në një vilë luksoze 108.000 paundeshe në Ibiza me pamje nga deti e një pishinë 50 metra të gjatë.







Ndërkohë mediat britanike kanë publikuar dhe foto të vilës luksoze me 7 dhoma gjumi, ku ka qënduar princ Harry së bashku me Meghan dhe djalin e tyre, Archie.



<
>
vila oborri salloni pamja brenda pamja1
1




Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas