Kryesore

Zbuloni cilët janë tradhëtarët më të mëdhenj sipas shenjave të horoskopit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:12 - 16/01/19 |
mapo.al

Tradhëtia është një nga fenomenet që shpesh është dhe shkaku I ndarjes së shumë çifteve. Në bazë të shenjave të horoskopit ju do të zbuloni dhe cilët janë partnerët që tradhëtojnë më shumë.


Ujori


Ujori njihet si një shenjë e ftohtë dhe e pandjeshme. Edhe pse janë njerëz të mirë në zemër, ata e përdorin këtë ftohtësi si një mekanizëm mbrojtës për të shmangur intimitetin e parakohshëm. Duke qenë se një Ujor shpesh është i zënë duke ndryshuar botën, partnerët e tyre mund të ndihen të lënë mënjanë. Këtu zakonisht ndodh që ata fillojnë të kërkojnë vëmendje dhe dashuri tek dikush tjetër.Gaforrja
Lajm i keq për një prej shenjave më të ndjeshme të zodiakut, e cila investon shumë në një lidhje dashurore dhe në fund përfundon viktimë e tradhëtarëve. Gaforret janë të dashura, por shpesh e lejojnë vetveten të ecin nëpër rrugë që i bëjnë të tërhiqen nga partnerë që nuk janë aq të ndershëm. Gjithashtu, duke qenë se një Gaforre është e sunduar nga emocionet, ato mund të bëhen mjaft të ngjeshura dhe i çojnë partnerët e tyre në krahët e dikujt tjetër.

Lexo edhe :  Njihuni me partnerët më të dobët sipas shenjave të horoskopit


Virgjëresha

Virgjëresha ka një pamje shumë metodike të të parit të jetës dhe shpesh do të kapet në detaje që e bëjnë të harrojë të jetë partnere e vëmendshshme. Ajo gjithashtu vuan nga pasiguria ekstreme dhe kalon një kohë të vështirë duke pranuar se është e/i bukur apo i/e denjë për dashurinë e partnerit.

1


Etiketa: , ,

Pas