ShowBizz

Zbuloni të dashurin e ri të Baby-G (FOTO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 19:35 - 18/08/19 |
mapo.al

Ndarja e Baby-G me Lim Hotin asnjëherë nuk u komentua për fundin e historisë së tyre.


Menjëherë pas ndarjes, reperja udhëtoi drejt Londrës, ku jeton me familjen. Ndërsa Lim Hoti është parë nën shoqërinë e mikut të tij, Stresi.Duket se Baby-G ia ka dalë që ta përballojë ndarjen dhe ta zëvendësojë ish-të dashurin me një “të dashur” të ri.


Në një fotografi ku shfaqet me pica, reperja shkrujti: “Dy pizza për mua sepse pizza është i dashuri im”.


Etiketa: ,

Pas