Aktualitet

“Zemra iu thye”, gruaja gjen të bijën duke bërë seks me të droguar

               Publikuar në : 14:14 - 18/07/19 |
mapo.alm

Një grua u shokua kur gjeti të bijën adoleshente teksa kryente marrëdhënie seksuale me 4 të droguar në Scunthorpe Lincs të Londrës. Fqinjët raportojnë se e ngushëlluan gruan nga kjo histori. Ata shprehen se ajo iu trokiti në derë duke dyshuar se e bija ishte tek ata.


Grimsby (fqinj) tha:Ajo dyshonte se vajza e saj po shkonte në një shtëpi për të blerë vetë drogë, erdhi në shtëpinë tonë fillimisht duke dyshuar se ajo ishte tek ne. Kur ajo arriti në një tjetër banesë, e pa vajzën që kryente marrëdhënie seksuale me të droguarit, madje një prej burrave në banesë nuk donte ta linte të futej tek vajza e saj.”-shprehet fqinji.


“Fytyra e saj ishte zbehur dhe zemra iu thye kur mësoi për të bijën. Ata njerëz që bënë atë gjë nuk kishin turp, ata janë vërtet kafshë.”-shprehet një tjetër fqinj.

Policia e izoloi vendin ku grupe të ndryshme merrnin drogë me gjilpëra dhe ku qarkullonin prostituta e të “çmendur”./thesun.co.uk/

 


Etiketa: , , ,

Pas