Zgjedhja e kreut të AMA-s, Basha: Rama kundër BE-OSBE, harbutëri

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar lidhur me AMA-n, duke iu bashkuar thirrjes së BE dhe OSBE për të shtyrë në shtator votimin. Në një postim në Twitter, ai akuzon Kryeministrin se edhe kur i jepet një shans për për të vepruar në shërbim të interesave të vendit, sillet me harbutëri në dëm … Continue reading Zgjedhja e kreut të AMA-s, Basha: Rama kundër BE-OSBE, harbutëri