Aktualitet

Zgjedhjet – Celibashi: Sot në Shqipëri mbërrijnë fletët e votimit për 6 qarqe


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:45 - 16/04/21 |
mapo.al

Kreu i KQZ Ilirjan Celibashi, ka lajmëruar se kompania sllovene Cetis ka përfunduar printimin dhe paketimin e fletëve të votimit për 6 qarqe


Ai thotë se saktësisht sot vijnë fletët e votimit për qarqet Vlorë, Korçë, Berat, Gjirokastër, Elbasan dhe Fier. Priten fletët e votimit edhe për 6 qarqet e tjera në të cilat do të votojnë më 25 prill qytetarët e Shqipërisë.


Statusi i Celibashit

📌Ka përfunduar printimi dhe paketimi i fletëve të votimit për qarqet Vlorë, Korçë, Berat, Gjirokastër, Elbasan & Fier dhe mbërrijnë në Shqipëri brenda ditës së sotme.Fletët e Votimit po printohen nga kompania sllovene Cetis.


1


Etiketa: , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas