Aktualitet

Zgjedhjet në Itali, Veliaj uron kryebashkiakun e ri të Torinos për fitoren


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:11 - 18/10/21 |
mapo.al

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka uruar Lorusso Stefanon, kryebashkiakun e ri të Torinos.


Përmes një postimi në Twitter, Veliaj shpreh angazhimin për të rinisur bashkëpunimin mes Tiranës dhe Torinos në fusha të ndryshme.


“Urime mikut Lorusso Stefano, kryebashkiaku i ri i Torinos, për fitoren e shkëlqyer! Të gatshëm për të rinisur bashkëpunimin mes qyteteve tona”, shkruan Veliaj.


1
Etiketa:

Pas