Zgjedhjet në PD – Rezultatet e para, Basha kryeson bindshëm, ndiqet nga Shehaj

Sot u zhvilluan zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Demokratike. Votimi u hap në orën 08:00 të mëngjesit dhe përfundoi rreth një orë më parë, në 19:00. Sakaq, janë siguruar edhe rezultatet paraprake të zgjedhjeve për kryetar në PD. Nga shifrat e para del se kryetari aktual Lulzim Basha kryeson bindshëm në të gjitha … Continue reading Zgjedhjet në PD – Rezultatet e para, Basha kryeson bindshëm, ndiqet nga Shehaj