Aktualitet

Zgjedhjet parlamentare 2021 – Ja kur votojnë nesër Meta, Rama dhe Basha


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:43 - 24/04/21 |
mapo.al

Teksa 25 prilli tashmë është vetëm çështje orësh, Meta, Basha dhe Rama kanë publikuar oraret se kur ata do të votojnë

Qytetari i parë që hedh nesër votën në kuti do të jetë Presidenti Meta. Ai ka vendosur që të votojë që në orën 07:00 të mëngjesit në qendrën e tij të votimit.


Meta gjithashtu do të japë një mesazh nga aty.

Pas tij vjen Basha, i cili voton në orën 09:00 në qëndrën e votimit 1929 pranë çerdhes nr.13, Rr. Demir Gashi, Njësia 8.Në orën 10:30, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama voton në qendrën e votimit në Surrel.


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas