Kryesore

Zgjedhjet vendore, Rama publikon sloganin e ri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:00 - 07/09/18 |
mapo.al

Pas mbledhjes së Asamblesë së Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama ka bërë publik dhe sloganin e zgjedhjeve vendore që do të zhvillohen vitin e ardhshëm.


Në faqen zyrtare të Kryeministrit në Facebook, është publikuar mesazhi dhe logo që do të shërbejë për fushatën që paraprin zgjedhjet e qershorit, “E gjithë vëmendja tek ty”.

Etiketa: , ,

Pas