Aktualitet

“Zgjidh, voto, vendos!”, Celibashi thirrje të rinjve: Merrni pjesë në votime


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:12 - 17/04/21 |
mapo.al

Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi iu ka bërë thirrje të rinjve shqiptarë të të bëhen pjesë e votimeve në 25 prill. Përmes një postimi në Twitter, Celibashi nxit të rinjtë që të bëhen pjesë e procesit demokratik.


MESAZHI I CELIBASHIT


Inkurajoj të rinjtë shqiptarë që të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në e datës #25prill2021.

, , !1
Etiketa:

Pas