Aktualitet

Zhduket 19-vjeçarja shqiptare në Greqi, u nis për intervistë pune – nuk u kthye (EMRI+FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:07 - 19/10/20 |
mapo.al

Një 19-vjeçare shqiptare është zhdukur prej një jave në zonën e Koropit në rajonin e Atikas në Greqi.


Artemis Vasilis është raportuar e zhdukur nga autoritetet greke pasi familjarët kërkuan ndihmë në polici.


Vajza ishte nisur për një intervistë punë më datë 16 tetor dhe nga ajo ditë familjarët nuk kanë asnjë kontakt me të.

Raportohet se ajo ka dalë nga shtëpia e veshur me një palë pantallona të zeza dhe një këmishë bojëqielli, ndërsa në xhep kishte 40 euro.Siç raportojnë mediat greke, e reja shqiptare kishte patur një lidhje me një 24 vjeçar, për të cilin familjarët nuk ishin dakord.Nuk dihet nëse zhdukja e saj ka lidhje me këtë gjë, megjithatë familjarët ia kanë vënë në dispozicion këtë fakt policisë.

Lexo edhe :  Krimi që tronditi Greqinë, rrëfehet piloti: Pse e vrava Carolinën

 

<
>
Artemis Vasilis Artemis Vasilis1 Artemis Vasilis2

 

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas