Zhduket 38-vjeçarja shqiptare në Greqi, familja ngre alarmin (FOTO+EMRI)

Shqiptarja Ermalda Arapi 38-vjeçare shqiptare raportohet e zhdukur në Athinë. Mediat e huaja, bëjnë me dije se Arapi ka humbur kontaktet me familjarët e saj, që prej datës 18 maj. Mësohet se në këtë datë ajo ka dalë nga shtëpia dhe që prej asaj dite nuk dihet asgjë në lidhje me të. Denoncimin në polici … Continue reading Zhduket 38-vjeçarja shqiptare në Greqi, familja ngre alarmin (FOTO+EMRI)