Aktualitet

Zjarr i frikshëm në Mamurras, flakët përpijnë vendin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:42 - 01/08/21 |
mapo.al

Një vatër zjarri e frikshme ka përfshirë Mamurrasin pak çaste më parë.


Siç shihet nga pamjet, flakët kanë përfshirë dhjetëra metra shkurre, ndërkohë tymi ka mbuluar vendin.


Ndërsa makinat kanë mbetur të bllokuara, pasi zjarri është shumë afër rrugës kryesore, çka bën të pamundur kalimin e automjeteve nga ana tjetër e rrugës.


Edhe pse tymi ka mbuluar vendin, dhe flakët përhapen me shpejtësi, në vendngjarje nuk shihet asnjë zjarrfikëse.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas