Aktualitet

Zjarr i madh në një banesë në Fier (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:24 - 08/12/19 |
mapo.al

Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Suk të Fierit. Enver Hatijas mësohet se i janë djegur nga zjarri i madh rreth 1000 dengje bari dhe një furgon me karroceri. Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.Ende nuk dihen shkaqet e rënies së flakëve, por  forcat zjarrfikëse të Roskovecit dhe Patosit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ashtu sikurse edhe kryebashkiaku i Roskovecit.

Zjarr ne nje banese ne RozkovecZjarr ne nje banese ne Rozkovec


Opublikowany przez Fakte Interesante Sobota, 7 grudnia 2019

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas