Kronika

Zjarr në një lokal në Rrugën e “Kavajës”

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 17:51 - 17/10/18 |
mapo.al

Një lokal u përfshi nga flakët në Tiranë. Ngjarja ndodhi në rrugën e “Kavajës” dhe fatmirësisht nuk pati të lënduar, por vetëm dëme materiale.


Sipas policisë dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht.“Më datë 17.10.2018, në rrugën e “Kavajës”, në një lokal ka rënë zjarr, ku ka patur vetëm dëme materiale. Ngjarja dyshohet se ka qenë aksidentale”, thuhet në njoftimin e policisë.


Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: , , ,

Pas