Aktualitet

Zjarr në një magazinë me lëndë drusore në Bradashesh të Elbasanit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:32 - 22/06/21 |
mapo.al

Një magazinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Elbasan.


Ngjarja ndodhi rreth orës 20:50 ne Bradashesh. Zjarri ka përfshirë të gjithë hapësirën e godinës.


Mësohet se tre automjete zjarrfikëse po punojnë për izolimin dhe shuarjen e flakëve.Po ashtu bëhet e ditur se magazina është e mbushur me lëndë drusore.Deri më tani nuk janë të qarta shkaqet e rënies së zjarrit.1


Etiketa: , ,

Pas