Humor

Zlatan tregon skuadrën e tij të preferuar, 11 Ibrahimoviç në fushë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:33 - 08/07/19 |
mapo.al

Me humor ose jo, Zlatan n aka treguar gjithmonë se modestia nuk është një virtyt që e zotëron. Vlerësimin për veten nuk e fshehur asnjëherë dhe shpesh herë e ka përdorur këtë për të provokuar rivalët, por edhe tifozët.


Sulmuesi suedez që luan me Los Angeles Galaxy ka goditur sërish në shenjë, teksa në profilin e tij në Instagram ka postuar, atë që e ka cilësuar si formacioni më i mirë i mundshëm.

“Më mungon vetëm trajneri. Ndoshta do të ishte Zlatan”, shkuan Ibrahimovic.

Etiketa: ,

Pas