ShowBizz

‘Zonja jonë e parë e shkëlqyer’, Donald Trump urim të veçantë bashkëshortes

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:46 - 27/04/20 |
mapo.al

Melania Trump, e cilësuar si ‘Zonja e parë’ e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka festuar ditëlindjen e saj të 50-të.


Ajo ka marrë urime të ndryshme dashamirëse nga figura të njohura, por urimi që tërhoqi vëmendje ishte ai i bashkëshortit ,Donald Trump. 


Presidenti e kishte uruar Melanian përmes rrjetit social ‘Twitter’ me një shkrim të shkurtë, por tejet të ëmbël.

 

Urime ditëlindjen Melania, Zonja jonë e Parë e shkëlqyer”, ka shkruar Trump.

Dhe Shtëpia e Bardhë e uroi Melanian duke publikuar një seri fotografish nga udhëtimet e saj. Zonja e Parë ka festuar me familjen në Shtëpinë e Bardhë, me shefin e stafit dhe sekretaren e shtypit.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas