Politika

Zv.drejtori i Ramës foto me Artur Zoton: Miku im fitoi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:38 - 22/10/18 |
mapo.al

Ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Artur Zoto dhe zëvendës drejtori i përgjithshëm i Burgjeve, Lefter Maliqi kanë dalë sëbashku në foto.
Artur Zoto, i hetuar për korrupsion me tenderat e burgjeve, por i shpallur i pafajshëm me vendim të Gjykatës së Apelit, pasi ishte dënuar me 5 vite burg. Ai është mik dhe shok shkolle i Lefter Maliqit, ish deputeti i PD-së dhe pjesë e LSI-së në Berat.
“Takim miqësor me mikun, shokun tim të shkollës, ish Drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeveve i cili fitoj me të drejtë pafajësinë Artur Zoto. Të cilit i uroj suksese në të ardhmen se e meriton”, shkruan Lefter Maliqi.1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas