Sport

ZYRTARE: Barcelona prezanton blerjen e re
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:28 - 09/07/19 |
ro ot

Pak ditë më parë Barcelona zyrtarizoi arritjen e marrëveshjes me portierin Neto. Ky i  fundit u ble nga Valencia për 26 milionë euro.


Gjermani ka zhvilluar një sezon fantastik, ndërsa afrimi i Netos në Camp Nou shihet si një lëvizje e çuditshme. Braziliani do të konkurrojë me titullarin aktual Marc Ter Stegen.


29-vjeçari ka pranuar stolin dhe me shumë mundësi do të jetë rezervë e Ter Stegenit. Ai po prezantohet në këto momente në klub nga presidenti Josep Bortomeu.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas